niedziela, 26 lipca 2015

Klienci Roletti.pl pytają JAKĄ ROLETĘ WYBRAĆ? My odpowiadamy

Wielość modeli  rolet dostępnych w ofercie powoduje, że wybranie odpowiedniego, rodzaju produktu może być trudne. Dlatego podpowiadamy i pomagamy w wyborze najlepszej opcji.

Określenie potrzeb ułatwi wybór odpowiedniej rolety. Warto pamiętać, że wybrana roleta powinna spełniać potrzeby nie tylko praktyczne, ale również estetyczne. Rolety to nie tylko ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale również istotna część wystroju wnętrza. Wśród naszej szerokiej oferty, każdy znajdzie coś dla siebie - w zależności od upodobania, możliwości finansowych oraz stylu w którym urządzone jest mieszkanie, biuro czy dom.

Aby dokonać odpowiedniego wyboru rolety, należy przede wszystkim odpowiedzieć sobie na następujące pytania:

Najważniejsze to:


Stopień zaciemnienia wnętrza - jeżeli zależy Państwu na wysokim poziomie zaciemnienia pokoju, należy wybrać rolety zamontowane w kasecie z gumowaną tkaniną. Z kolei światło delikatne, rozproszone uzyskają Państwo montując rolety z tkanin przezroczystych, które charakteryzują się większą przenikliwością słońca.

Dekoracja okienna - rolety to istotny element wnętrza, więc nacisk należy położyć na kolorystykę samego pomieszczenia lub jego elementów. Podpowiadamy by barwa rolety była kilka tonów jaśniejsza od ścian lub też stanowić kontrast dla nich. Tkaniny mogą być stonowane kolorystycznie lub wzorzyste - wszystko zależy od Państwa upodobań.

Montaż - przy zakupie rolet trzeba podjąć decyzje o rodzaju montażu. Wolnowiszące, klasyczne rolety najczęściej montowane są do ściany, sufitu lub we wnęce okna - zasłaniają one zazwyczaj całe okno. Alternatywą dla tego typu rolet są rolety MINI - zakładane bezinwazyjnie na pojedyncze skrzydło okienne, bez przykręcania do okna, cieszące się wciąż rosnącą popularnością. Rolety w kasecie natomiast montuje się - w zależności od rodzaju rolety - do listwy przyszybowej lub na ramie okna, natomiast prowadnice przyklejane są taśmą piankową.

Cena -To wydawało by się najważniejszy element całej układanki, ale zależy przede wszystkim od rodzaju tkaniny. Im bardziej wyszukany materiał zostanie wybrany, tym roleta będzie cenniejsza. Jednakże cena podstawowej grupy materiałowej nie powodują zawrotu głowy i w większości rozmów spełniają oczekiwania Za każdym razem omawiamy możliwości oferty do potrzeb i możliwości naszych klientów,

Rodzaj rolety - w kasecie lub bez kasety. Wybór należy do Państwa. Rolety w kasetach są rozwiązaniem bardziej eleganckim niż te bez osłon. Idealne do pomieszczeń w których istotne jest idealne skomponowanie się korpusu rolety z oknem i uzyskany w ten sposób efekt wizualny. Rolety bez kasety nadają z kolei nastrój pewnej przytulności i ciepła.


Zobacz również inną naszą witrynę w Internecie http://rolety-gdansk.wizytowka.pl/

Zamówiena na rolety nizmiennie możesz zrealizować pod nr telefonu: 695 84 12 57

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz