wtorek, 28 lipca 2015

Roletki tkaninowe dzień-noc

Roletki tkaninowe typu dzień-noc to nowoczesne osłony okienne z ciekawym rozwiązaniem zaciemnienia pomieszczenia. Specjalna konstrukcja tkaniny, polegająca na ukladzie naprzemiennych pasów materiałów, pełnych (zaciemniających) i delikatnych siateczkowych (przepuszczających swiatło), pozwala na odpowiednie dozowanie światła. Podczas zwijania roletki pasy efektownie na siebie nachodzą, dzięki czemu można precyzyjnie zaciemnić pomieszczenie. Dodatkowo roletkę w każdej chwili można całkowicie zwinąć wpuszczając światło do pomieszczenia.

W tej kategorii zaproponować możemy Państwu interesujące i indywidualnie dopasowane rozwiązania. Jednym z nich są rolety Kasetowe Classic wyposażone w płaskie prowadnice wykonane z aluminium.

Kolejna propozycja to roletki wolno - wiszące w wersji Mini dedykowane dla niższych okien, montowane na skrzydło okienne. Trzecia propozycja to rolety wolno - wiszące ścienne w wersjach Plus i Bisdedykowane na większe powierzchnie okienne. Roletki dzień-noc dostępne są w wielu ciekawych kolorach oraz teksturach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz