Rolety Gdańsk Przymorze

 Rolety Gdańsk


Rolety Gdańsk Przymorze Plisy Gdańsk Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
zamów bezpłatny pomiar i ciesz się możliwością regulacji nasłonecznienia swojego domostwa,
WTEDY GDY TEGO NAJBARDZIEJ POTRZEBUJESZ. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Rolety Wymienisz w Gdańsku

Od wielu lat świadczymy usługi wymiany rolety oraz plis dla mieszkańców dzielnic Gdańska. Dzięki czemu gdy przyjdzie słoneczny dzień, nasi klienci mogą się osłonić przed nadmiernym nasłonecznieniem. Również ciebie zapraszamy do współpracy jeśli chciałbyś ozdobić lub osłonić swoje okno elegancką plisą lub roletą od profesjonalisty. Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego.

wtorek, 28 lipca 2015

Roletki tkaninowe dzień-noc

Roletki tkaninowe typu dzień-noc to nowoczesne osłony okienne z ciekawym rozwiązaniem zaciemnienia pomieszczenia. Specjalna konstrukcja tkaniny, polegająca na ukladzie naprzemiennych pasów materiałów, pełnych (zaciemniających) i delikatnych siateczkowych (przepuszczających swiatło), pozwala na odpowiednie dozowanie światła. Podczas zwijania roletki pasy efektownie na siebie nachodzą, dzięki czemu można precyzyjnie zaciemnić pomieszczenie. Dodatkowo roletkę w każdej chwili można całkowicie zwinąć wpuszczając światło do pomieszczenia.

W tej kategorii zaproponować możemy Państwu interesujące i indywidualnie dopasowane rozwiązania. Jednym z nich są rolety Kasetowe Classic wyposażone w płaskie prowadnice wykonane z aluminium.

Kolejna propozycja to roletki wolno - wiszące w wersji Mini dedykowane dla niższych okien, montowane na skrzydło okienne. Trzecia propozycja to rolety wolno - wiszące ścienne w wersjach Plus i Bisdedykowane na większe powierzchnie okienne. Roletki dzień-noc dostępne są w wielu ciekawych kolorach oraz teksturach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz